Mazurska Chata
Mazurska Chata
Pościelone łóżko
Stołówka
Pokój konferencyjny

HOTELIK

NOWA  SALA  ZABAW (małpi gaj),   MAŁE  FITNESS, 

Hotelik „Mazurska Chata” położony na skraju Puszczy Piskiej (ok. 12 min. pieszo od centrum, w cichym miejscu wśród natury) w stolicy Krainy 1000 Jezior – Mikołajkach, oferuje 60 miejsc noclegowych (23 pokoje: 12 pokoi 2-osobowych, 8 pokoi 3-osobowych oraz 2 apartamenty 4-os. typu studio oraz 1 apartament 4-os. z pięknym balkonem.

Obiekt wyposażony jest w windę oraz salę konferencyjno-szkoleniową (175 m2, dla ok. 100 – 100 osób) z profesjonalnym sprzętem audio-wizualnym, bar.  W miesiącach letnich zapraszamy do naszego ogródka piwnego. Dla dzieci oferujemy nową salę zabaw – tzw „małpi gaj” i domki ze zjeżdżalniami.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy wygodne miejsca parkingowe – również dostosowane dla autokarów.

Doba hotelowa zaczyna się u nas o godz. 15.00 i kończy o godz. 12.00.  Przedłużenie doby hotelowej wiąże się z kosztem 30,- zł. za każdą rozpoczętą godzinę. Chęć przedłużenia doby prosimy zgłaszać w recepcji do godz. 10.00 dnia poprzedniego.

Na poczet rezerwacji pobieramy bezzwrotny zadatek w wysokości 40%.

Serdecznie zapraszamy na wczasy na Mazury – Izabela i Jacek Jaworscy

Oferty specjalne/ Last Minute

Wiosenno/letnie super promocje Jesienno/zimowe super promocje Oferta dla rodzin z dziećmi Oferta romantycznego pobytu Sauna i rekreacja Kalendarz imprez

Hotelik Mikołajki Mazurska Chata
ul. Mrągowska 26
11-730 Mikołajki
kom. 531 850 880
email: mazurskachatamikolajki@gmail.com